ŘIDIČ/BODYGUARD

Nehrozí Vám konkrétní riziko, ale přesto se necítíte na cestách bezpečně? Potřebujete se dostat na letiště a máte obavy při současné bezpečnostní situaci? Plánujete pracovní cestu za Vaším obchodním partnerem do neprověřené destinace? Nebo se jen potřebujete dostat z bodu A do bodu B a chcete si užít komfort toho, že se někdo postará o Vaši bezpečnou přepravu, a zajistí Vám pro Vaši cestu maximální pohodlí a Vy si můžete během cesty odpočinout či vyřídit pracovní administrativu?

Pro všechny tyto situace Vám nabízíme služby našeho řidiče/bodyguarda. Možné je použití našeho nebo Vašeho vozidla, dle Vašich preferencí. Náš personál, tvoří mladí muži, kteří jsou vyškoleni v oblasti ochrany osob a bezpečnostních protiopatření.  Ovládají řízení vozidla ve smyslu Protective Driving, první pomoc a angličtinu na běžné komunikační úrovni.

Základní vozový park je postaven na komfortních a nenápadných vozech(Škoda Superb, Škoda Octavia, Kia Ceed, VW Passat). Všechny vozy jsou vybaveny prostředky pro kritické situace(obranné prostředky, zdravotnické vybavení, hydratace) a dle potřeb je možno je dovybavit prostředky balistické ochrany jednotlivce či volným Wifi připojením. Samozřejmostí jsou drobnosti pro zvýšení komfortu pasažéra(drobné občerstvení, hygienické potřeby). Dle požadavku zákazníka můžeme zajisit i jiné vozy, odpovídající specifickým požadavkům(SUV/Offroad, limuzíny MB třídy E a S).


Orientační ceník služby pro dálkovou přepravu naším vozem(nad 100km):

20CZK(vč. DPH)/km

130CZK(vč. DPH)/15min nadstavbové činnosti ochránce(mimo provoz vozidla)


Modelový příklad:

Přeprava klienta z letiště Vídeň(VIE) na hotel Holiday Inn Brno, vozidlem naší společnosti. Vzdálenost cca 150km, obsažena kontrola výchozí i cílové destinace, jedna krátká zastávka na žádost klienta cestou(dohromady 30 min činnosti ochránce mimo vozidlo), nejsou požadovány prostředky balistické ochrany.

Celková cena služby: 3260CZK vč. DPH / 2694CZK bez DPH


Pro konkrétní kalkulaci služby a další informace nás prosím kontaktujte:

info@detachment.cz nebo +420732755104